Ga naar hoofdinhoud
SchipholRide

Tarieven 2026

Vaste taxiprijzen van en naar Schiphol

Bereken je ritprijs

Een taxi naar Schiphol kost bij SchipholRide een vast tarief vanaf €35: Amsterdam €50–€55, Utrecht €80, Rotterdam €125 (Comfort). Per voertuigklasse: Comfort vanaf €35, Premium vanaf €45, Van vanaf €50 en VIP vanaf €70. De prijs staat vast op het moment van boeken, inclusief bagage. Word je opgehaald op Schiphol, dan zitten vluchtmonitoring en 60 minuten gratis wachttijd er ook bij.

Bekijk de tarieven

Laatst bijgewerkt: 18 oktober 2026

Chauffeur tilt een koffer in de kofferbak van een zwarte sedan in een woonstraat, de reiziger staat ernaast

Wat kost een taxi naar Schiphol?

Een taxi naar Schiphol kost vanaf €35 met een vaste prijs vooraf. Wat je betaalt, hangt af van twee dingen: de afstand van je adres tot Schiphol en de voertuigklasse.

Er bestaan geen landelijke uniforme vaste prijzen van of naar de luchthaven: taxibedrijven bepalen binnen de wettelijke grenzen hun eigen taxitarieven. Daarom werken wij met vaste totaalprijzen die je vóór het boeken ziet: geen kleine lettertjes, geen verrassingen achteraf.

In de tabel hieronder zie je vaste voorbeeldprijzen voor onze populairste routes. Staat jouw vertrekplaats er niet bij? Bereken je exacte ritprijs in 30 seconden met de prijscalculator. De afgesproken prijs die je daar ziet, is tot op de cent het bedrag op je betaalbewijs. Word je opgehaald op Schiphol, geef dan bij het boeken je vluchtnummer door: dan volgen we je vlucht gratis.

Boeken kan doorgaans online tot 1 uur voor vertrek. Voor vroege ochtendritten geldt een afwijkend boekingsvenster; de boekingsmodule toont wat mogelijk is. Lukt het online niet meer? Bel 085 060 2543. Vaak kan er meer dan je denkt.

Zo werkt ons vaste tarief

  • Vaste totaalprijs vooraf

    Vul je adres en ophaaltijd in en je ziet direct het exacte bedrag voor jouw route. Hoe verder van de luchthaven, hoe hoger de prijs, maar altijd vast op het moment van boeken.

  • Voertuigklasse bepaalt de rest

    Hoe ruimer of luxer de auto, hoe hoger de vaste prijs. Verderop zie je per klasse voor wie hij het best past.

  • Alles inbegrepen

    9% btw, brandstof, tol, Schiphol-parkeerkosten, bagage én gratis vluchtmonitoring: er komt niets meer bij, ook niet 's nachts of in het weekend.

Vaste prijzen voor populaire routes

De vaste totaalprijzen van 40 routes van en naar Schiphol Airport, van personenauto tot 8-persoons taxibus, met rijafstand en reistijd buiten de spits. Dezelfde prijs geldt in beide richtingen en op elk tijdstip.

6 van 40 routes

Vaste totaalprijzen per route, enkele reis, inclusief btw. Prijzen gelden in beide richtingen.
  • Amsterdam → SchipholAfstand: ±24 km · Reistijd: ±31 minvanaf €50Amsterdam → SchipholAfstand: ±24 km · Reistijd: ±31 min
    Comfort
    €50
    Premium
    €65
    Van
    €70
    VIP
    €115
    Boeken
  • Haarlem → SchipholAfstand: ±19 km · Reistijd: ±22 minvanaf €48Haarlem → SchipholAfstand: ±19 km · Reistijd: ±22 min
    Comfort
    €48
    Premium
    €60
    Van
    €66
    VIP
    €120
    Boeken
  • Hoofddorp → SchipholAfstand: ±9 km · Reistijd: ±16 minvanaf €42Hoofddorp → SchipholAfstand: ±9 km · Reistijd: ±16 min
    Comfort
    €42
    Premium
    €54
    Van
    €60
    VIP
    €108
    Boeken
  • Amstelveen → SchipholAfstand: ±15 km · Reistijd: ±19 minvanaf €42Amstelveen → SchipholAfstand: ±15 km · Reistijd: ±19 min
    Comfort
    €42
    Premium
    €54
    Van
    €60
    VIP
    €120
    Boeken
  • Zaandam → SchipholAfstand: ±26 km · Reistijd: ±30 minvanaf €60Zaandam → SchipholAfstand: ±26 km · Reistijd: ±30 min
    Comfort
    €60
    Premium
    €75
    Van
    €80
    VIP
    €140
    Boeken
  • Purmerend → SchipholAfstand: ±38 km · Reistijd: ±38 minvanaf €86Purmerend → SchipholAfstand: ±38 km · Reistijd: ±38 min
    Comfort
    €86
    Premium
    €109
    Van
    €115
    VIP
    €195
    Boeken
  • Alkmaar → SchipholAfstand: ±51 km · Reistijd: ±47 minvanaf €86Alkmaar → SchipholAfstand: ±51 km · Reistijd: ±47 min
    Comfort
    €86
    Premium
    €109
    Van
    €115
    VIP
    €213
    Boeken
  • Hoorn → SchipholAfstand: ±57 km · Reistijd: ±52 minvanaf €100Hoorn → SchipholAfstand: ±57 km · Reistijd: ±52 min
    Comfort
    €100
    Premium
    €125
    Van
    €130
    VIP
    €220
    Boeken
  • Leiden → SchipholAfstand: ±29 km · Reistijd: ±32 minvanaf €75Leiden → SchipholAfstand: ±29 km · Reistijd: ±32 min
    Comfort
    €75
    Premium
    €92
    Van
    €98
    VIP
    €150
    Boeken
  • Den Haag → SchipholAfstand: ±47 km · Reistijd: ±42 minvanaf €80Den Haag → SchipholAfstand: ±47 km · Reistijd: ±42 min
    Comfort
    €80
    Premium
    €100
    Van
    €105
    VIP
    €185
    Boeken
  • Delft → SchipholAfstand: ±50 km · Reistijd: ±45 minvanaf €90Delft → SchipholAfstand: ±50 km · Reistijd: ±45 min
    Comfort
    €90
    Premium
    €115
    Van
    €120
    VIP
    €195
    Boeken
  • Zoetermeer → SchipholAfstand: ±39 km · Reistijd: ±38 minvanaf €81Zoetermeer → SchipholAfstand: ±39 km · Reistijd: ±38 min
    Comfort
    €81
    Premium
    €103
    Van
    €109
    VIP
    €184
    Boeken
  • Rotterdam → SchipholAfstand: ±61 km · Reistijd: ±54 minvanaf €125Rotterdam → SchipholAfstand: ±61 km · Reistijd: ±54 min
    Comfort
    €125
    Premium
    €155
    Van
    €165
    VIP
    €230
    Boeken
  • Dordrecht → SchipholAfstand: ±88 km · Reistijd: ±74 minvanaf €175Dordrecht → SchipholAfstand: ±88 km · Reistijd: ±74 min
    Comfort
    €175
    Premium
    €220
    Van
    €230
    VIP
    €315
    Boeken
  • Gouda → SchipholAfstand: ±48 km · Reistijd: ±51 minvanaf €80Gouda → SchipholAfstand: ±48 km · Reistijd: ±51 min
    Comfort
    €80
    Premium
    €100
    Van
    €105
    VIP
    €180
    Boeken
  • Utrecht → SchipholAfstand: ±52 km · Reistijd: ±53 minvanaf €80Utrecht → SchipholAfstand: ±52 km · Reistijd: ±53 min
    Comfort
    €80
    Premium
    €100
    Van
    €105
    VIP
    €215
    Boeken
  • Amersfoort → SchipholAfstand: ±64 km · Reistijd: ±60 minvanaf €95Amersfoort → SchipholAfstand: ±64 km · Reistijd: ±60 min
    Comfort
    €95
    Premium
    €120
    Van
    €125
    VIP
    €255
    Boeken
  • Hilversum → SchipholAfstand: ±41 km · Reistijd: ±42 minvanaf €80Hilversum → SchipholAfstand: ±41 km · Reistijd: ±42 min
    Comfort
    €80
    Premium
    €100
    Van
    €105
    VIP
    €165
    Boeken
  • Almere → SchipholAfstand: ±52 km · Reistijd: ±48 minvanaf €80Almere → SchipholAfstand: ±52 km · Reistijd: ±48 min
    Comfort
    €80
    Premium
    €100
    Van
    €105
    VIP
    €190
    Boeken
  • Lelystad → SchipholAfstand: ±71 km · Reistijd: ±63 minvanaf €125Lelystad → SchipholAfstand: ±71 km · Reistijd: ±63 min
    Comfort
    €125
    Premium
    €155
    Van
    €165
    VIP
    €270
    Boeken
  • Apeldoorn → SchipholAfstand: ±99 km · Reistijd: ±82 minvanaf €160Apeldoorn → SchipholAfstand: ±99 km · Reistijd: ±82 min
    Comfort
    €160
    Premium
    €200
    Van
    €210
    VIP
    €350
    Boeken
  • Arnhem → SchipholAfstand: ±107 km · Reistijd: ±89 minvanaf €200Arnhem → SchipholAfstand: ±107 km · Reistijd: ±89 min
    Comfort
    €200
    Premium
    €250
    Van
    €260
    VIP
    €370
    Boeken
  • Nijmegen → SchipholAfstand: ±124 km · Reistijd: ±104 minvanaf €185Nijmegen → SchipholAfstand: ±124 km · Reistijd: ±104 min
    Comfort
    €185
    Premium
    €230
    Van
    €240
    VIP
    €395
    Boeken
  • Ede → SchipholAfstand: ±97 km · Reistijd: ±86 minvanaf €145Ede → SchipholAfstand: ±97 km · Reistijd: ±86 min
    Comfort
    €145
    Premium
    €180
    Van
    €190
    VIP
    €315
    Boeken
  • Zwolle → SchipholAfstand: ±120 km · Reistijd: ±100 minvanaf €185Zwolle → SchipholAfstand: ±120 km · Reistijd: ±100 min
    Comfort
    €185
    Premium
    €230
    Van
    €240
    VIP
    €405
    Boeken
  • Deventer → SchipholAfstand: ±125 km · Reistijd: ±104 minvanaf €185Deventer → SchipholAfstand: ±125 km · Reistijd: ±104 min
    Comfort
    €185
    Premium
    €230
    Van
    €240
    VIP
    €400
    Boeken
  • Enschede → SchipholAfstand: ±175 km · Reistijd: ±141 minvanaf €245Enschede → SchipholAfstand: ±175 km · Reistijd: ±141 min
    Comfort
    €245
    Premium
    €305
    Van
    €320
    VIP
    €530
    Boeken
  • Groningen → SchipholAfstand: ±195 km · Reistijd: ±154 minvanaf €250Groningen → SchipholAfstand: ±195 km · Reistijd: ±154 min
    Comfort
    €250
    Premium
    €315
    Van
    €325
    VIP
    €585
    Boeken
  • Leeuwarden → SchipholAfstand: ±151 km · Reistijd: ±121 minvanaf €220Leeuwarden → SchipholAfstand: ±151 km · Reistijd: ±121 min
    Comfort
    €220
    Premium
    €275
    Van
    €285
    VIP
    €475
    Boeken
  • Eindhoven → SchipholAfstand: ±128 km · Reistijd: ±108 minvanaf €215Eindhoven → SchipholAfstand: ±128 km · Reistijd: ±108 min
    Comfort
    €215
    Premium
    €270
    Van
    €280
    VIP
    €415
    Boeken
  • Tilburg → SchipholAfstand: ±121 km · Reistijd: ±98 minvanaf €175Tilburg → SchipholAfstand: ±121 km · Reistijd: ±98 min
    Comfort
    €175
    Premium
    €220
    Van
    €230
    VIP
    €385
    Boeken
  • Breda → SchipholAfstand: ±113 km · Reistijd: ±93 minvanaf €155Breda → SchipholAfstand: ±113 km · Reistijd: ±93 min
    Comfort
    €155
    Premium
    €195
    Van
    €200
    VIP
    €375
    Boeken
  • 's-Hertogenbosch → SchipholAfstand: ±102 km · Reistijd: ±86 minvanaf €150's-Hertogenbosch → SchipholAfstand: ±102 km · Reistijd: ±86 min
    Comfort
    €150
    Premium
    €190
    Van
    €195
    VIP
    €325
    Boeken
  • Roosendaal → SchipholAfstand: ±121 km · Reistijd: ±101 minvanaf €185Roosendaal → SchipholAfstand: ±121 km · Reistijd: ±101 min
    Comfort
    €185
    Premium
    €230
    Van
    €240
    VIP
    €400
    Boeken
  • Middelburg → SchipholAfstand: ±147 km · Reistijd: ±131 minvanaf €210Middelburg → SchipholAfstand: ±147 km · Reistijd: ±131 min
    Comfort
    €210
    Premium
    €265
    Van
    €275
    VIP
    €455
    Boeken
  • Maastricht → SchipholAfstand: ±219 km · Reistijd: ±173 minvanaf €300Maastricht → SchipholAfstand: ±219 km · Reistijd: ±173 min
    Comfort
    €300
    Premium
    €375
    Van
    €390
    VIP
    €640
    Boeken
  • Venlo → SchipholAfstand: ±179 km · Reistijd: ±147 minvanaf €265Venlo → SchipholAfstand: ±179 km · Reistijd: ±147 min
    Comfort
    €265
    Premium
    €330
    Van
    €345
    VIP
    €565
    Boeken
  • Zandvoort → SchipholAfstand: ±27 km · Reistijd: ±34 minvanaf €54Zandvoort → SchipholAfstand: ±27 km · Reistijd: ±34 min
    Comfort
    €54
    Premium
    €66
    Van
    €72
    VIP
    €138
    Boeken
  • Noordwijk → SchipholAfstand: ±31 km · Reistijd: ±31 minvanaf €60Noordwijk → SchipholAfstand: ±31 km · Reistijd: ±31 min
    Comfort
    €60
    Premium
    €75
    Van
    €80
    VIP
    €140
    Boeken
  • Edam-Volendam → SchipholAfstand: ±46 km · Reistijd: ±47 minvanaf €80Edam-Volendam → SchipholAfstand: ±46 km · Reistijd: ±47 min
    Comfort
    €80
    Premium
    €100
    Van
    €105
    VIP
    €185
    Boeken

Andere stad of bestemming? Bereken je vaste prijs in 30 sec.

Vier voertuigklassen, vaste prijs per auto

Van een rit voor jezelf tot een taxibus voor het hele gezelschap. De prijs geldt per auto, niet per persoon: reisgenoten delen hem.

  • Comfort

    Comfort voorbeeldvoertuig
    Reizigers
    1–4
    Ruimbagage
    3
    Vanaf
    €35

    Volkswagen Passat of soortgelijk. Best voor wie alleen, met z'n tweeën of met een klein gezin reist.

    Bereken je prijs
  • Premium

    Premium voorbeeldvoertuig
    Reizigers
    1–4
    Ruimbagage
    4
    Vanaf
    €45

    Mercedes E-Klasse of soortgelijk. Best voor een zakenreis in een business-class sedan.

    Bereken je prijs
  • Van

    Van voorbeeldvoertuig
    Reizigers
    5–8
    Ruimbagage
    7
    Vanaf
    €50

    Taxibus: Mercedes V-Klasse of soortgelijk. Best voor gezinnen en groepen met veel bagage.

    Bereken je prijs
  • VIP

    VIP voorbeeldvoertuig
    Reizigers
    1–4
    Ruimbagage
    3
    Vanaf
    €70

    Mercedes S-Klasse of soortgelijk, met water en wifi aan boord. Best voor directievervoer en speciale gelegenheden.

    Bereken je prijs

Voorbeeldvoertuigen. Het exacte model kan verschillen. De rit wordt uitgevoerd door een aangesloten, vergunde vervoerder.

Wat zit er bij de prijs?

Extra opties kies je zelf bij het boeken, en je ziet elk bedrag voordat je betaalt. Geen verborgen kosten.

Inbegrepen in je vaste prijs

  • Bagage

    Ruimbagage en handbagage die in de gekozen auto passen, zitten in de prijs. In Comfort en VIP passen 3 koffers, in Premium 4, in de Van 7. Meer ruimbagage dan in de auto past? Je kunt gewoon boeken. We nemen contact met je op en zoeken samen een oplossing.

  • Vluchtmonitoring en wachttijd na landing

    Live vluchttracking: bij vertraging schuift je ophaaltijd automatisch mee. De eerste 60 minuten na landing zijn gratis. Duurt het langer en zijn we met je in contact, dan kan extra wachttijd in rekening komen; ben je niet bereikbaar, dan geldt de rit als no-show.

  • Schiphol-tol & parkeerkosten

    Inbegrepen voor terminal-pickups. Geen verrassende toeslagen achteraf.

  • Geen nacht-, weekend- of spitstoeslag

    Geen nachttoeslag, geen weekend- of feestdagtoeslag, geen spitstoeslag, geen wachttoeslag als je vlucht vertraagd is (de ophaaltijd schuift automatisch mee). Zelfde prijs om 3:00 als om 14:00.

  • Vooraf betalen, nooit in de taxi

    Veilig online betalen via Stripe: iDEAL, creditcard (Visa, Mastercard, Amex), Bancontact, Apple Pay of Google Pay. Vooraf geregeld, dus geen contant geld of pin-gedoe in de auto. Een zakelijke factuur met btw kan ook.

    • iDEAL | Wero
    • Visa
    • Mastercard
    • Amex
    • Apple Pay
    • Google Pay
  • Gratis annuleren tot 24 uur

    Tot 24 uur voor ophalen 100% terug (als geld, geen voucher). Tussen 24 en 4 uur vooraf 50%, daarna geen restitutie.

Extra opties met een vaste prijs

  • Kinderzitje

    €15

    Eenmalig per boeking, ook bij meer zitjes. Kies bij de voertuigkeuze een Maxi-Cosi (0-13 maanden) of een peuterstoeltje (9 maanden tot 4 jaar). Eén zitje is gegarandeerd, extra zitjes op beschikbaarheid. Je eigen zitje meenemen is gratis.

  • Meet & Greet

    €30

    Ontvangst met een naambordje in de aankomsthal. Te kiezen bij Premium, Van en VIP; bij een VIP-rit vanaf Schiphol inbegrepen.

  • Tussenstop

    €7,50 per stop

    Familie of collega's ophalen op verschillende adressen? Zet extra stops in de boeking, ook met de taxibus (Van, tot 8 personen). Het bedrag geldt per extra stop op de route; wijkt de rit van de hoofdroute af, dan komen de omrij-kilometers erbij.

Man in pak met een rolkoffer bij de open achterklep van een zwarte taxibus voor een rijtjeshuis, met koffers, een rugzak en een kinderwagen op de stoep

Taxi, Uber, trein of eigen auto naar Schiphol?

Wat de beste keuze is hangt af van je gezelschap, bagage en vertrektijd. Dit is de eerlijke samenvatting; onder de tabel staan de uitgebreide vergelijkingen per optie.

Taxi, Uber, trein, eigen auto en shuttle naar Schiphol vergeleken
  • Taxi met vaste prijsSterkste punt: Zekerheid: prijs, tijd en vluchtmonitoringPrijs vooraf zeker?: JaTaxi met vaste prijs
    Prijs vooraf zeker?
    Ja, staat vast bij boeking
    Deur tot deur
    Ja
    Ook om 4:00 's nachts
    Ja, zelfde prijs
    Sterkste punt
    Zekerheid: prijs, tijd en vluchtmonitoring
  • Uber / BoltSterkste punt: Soms goedkoop bij lage vraagPrijs vooraf zeker?: NeeUber / Bolt
    Prijs vooraf zeker?
    Nee, surge bij drukte
    Deur tot deur
    Ja
    Ook om 4:00 's nachts
    Wisselend aanbod
    Sterkste punt
    Soms goedkoop bij lage vraag
  • TreinSterkste punt: Goedkoopst voor 1 persoon zonder veel bagagePrijs vooraf zeker?: JaTrein
    Prijs vooraf zeker?
    Ja, vast tarief p.p.
    Deur tot deur
    Nee, station tot station
    Ook om 4:00 's nachts
    Beperkt (nachtnet)
    Sterkste punt
    Goedkoopst voor 1 persoon zonder veel bagage
    Trein
  • Eigen auto + parkerenSterkste punt: Flexibel, maar duur bij langere reizenPrijs vooraf zeker?: NeeEigen auto + parkeren
    Prijs vooraf zeker?
    Nee, parkeerkosten per dag
    Deur tot deur
    Ja
    Ook om 4:00 's nachts
    Ja
    Sterkste punt
    Flexibel, maar duur bij langere reizen
    Eigen auto + parkeren
  • Gedeelde shuttleSterkste punt: Voordelig, maar langere reistijdPrijs vooraf zeker?: JaGedeelde shuttle
    Prijs vooraf zeker?
    Ja
    Deur tot deur
    Ja, met tussenstops
    Ook om 4:00 's nachts
    Beperkte tijden
    Sterkste punt
    Voordelig, maar langere reistijd
    Gedeelde shuttle

Uitgebreide vergelijkingen: taxi of trein, taxi of shuttle en parkeren of taxi.

Wat kost een Uber naar Schiphol?

Wat een Uber naar Schiphol kost, zie je pas op het moment dat je de rit bestelt. Uber en Bolt werken met dynamische prijzen: het bedrag hangt af van de drukte en stijgt juist op piekmomenten, zoals vroeg in de ochtend, in de vakantie of bij regen. Bij SchipholRide staat de prijs vast zodra je boekt: vanaf €35, vanuit Amsterdam €50 tot €55 (Comfort).

Is Uber dan goedkoper dan een taxi met vaste prijs? Soms wel, vaak niet: dezelfde rit kan de ene dag een scherp tarief zijn en de andere dag flink duurder.

Onze vaste prijs is niet gekoppeld aan vraag of tijdstip. Boek je vandaag een Schiphol-taxi voor over drie weken, dan is dat bedrag definitief: om 04:00 's nachts hetzelfde als om 14:00 's middags. Wie een goedkope taxi naar Schiphol zoekt, heeft aan een lage vanaf-prijs weinig; het gaat om de totaalprijs die je werkelijk afrekent.

Laatst gecontroleerd: september 2026

Vaste prijs of taximeter: wat is het verschil?

Stap je zonder reservering in een normale taxi op de taxistandplaats bij Schiphol Plaza, dan bepaalt de taximeter de prijs. Daarvoor gelden in 2026 landelijke maximum taxitarieven: een starttarief van €4,31, plus €3,17 per kilometer én €0,52 per minuut. Die landelijke taxitarieven zijn maxima (taxibedrijven mogen er ook onder zitten), maar bij file of omrijden tikt de meter gewoon door. Voor een taxibus (5–8 personen) ligt het wettelijke maximum nog hoger.

Een vaste prijs werkt andersom: je spreekt de ritprijs vooraf af en die staat vast, wat er onderweg ook gebeurt. Dat maximum op de meter geldt overigens voor elke taxi zonder afspraak vooraf, ook voor een elektrische taxi op de standplaats.

Zo ligt onze vaste Comfort-prijs op elke route tientallen procenten onder wat de meter wettelijk maximaal zou mogen aangeven. Wil je precies zien hoe dat per stad uitpakt? Bekijk de volledige taximeter-vergelijking per stad, inclusief bron, methode en het berekende percentage per route.

Vergelijk de taximeter en vaste prijs voor 39 routes
  • Amsterdam → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €97Amsterdam → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €97
    Vaste prijs (Comfort)
    vanaf €50
    Verschil
    −48%
  • Haarlem → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €76Haarlem → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €76
    Vaste prijs (Comfort)
    €48
    Verschil
    −36%
  • Amstelveen → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €62Amstelveen → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €62
    Vaste prijs (Comfort)
    €42
    Verschil
    −32%
  • Zaandam → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €102Zaandam → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €102
    Vaste prijs (Comfort)
    €60
    Verschil
    −41%
  • Purmerend → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €145Purmerend → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €145
    Vaste prijs (Comfort)
    €86
    Verschil
    −40%
  • Alkmaar → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €190Alkmaar → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €190
    Vaste prijs (Comfort)
    €86
    Verschil
    −54%
  • Hoorn → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €212Hoorn → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €212
    Vaste prijs (Comfort)
    €100
    Verschil
    −52%
  • Leiden → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €113Leiden → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €113
    Vaste prijs (Comfort)
    €75
    Verschil
    −33%
  • Den Haag → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €175Den Haag → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €175
    Vaste prijs (Comfort)
    €80
    Verschil
    −54%
  • Delft → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €186Delft → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €186
    Vaste prijs (Comfort)
    €90
    Verschil
    −51%
  • Zoetermeer → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €148Zoetermeer → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €148
    Vaste prijs (Comfort)
    €81
    Verschil
    −45%
  • Rotterdam → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €226Rotterdam → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €226
    Vaste prijs (Comfort)
    €125
    Verschil
    −44%
  • Dordrecht → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €322Dordrecht → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €322
    Vaste prijs (Comfort)
    €175
    Verschil
    −45%
  • Gouda → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €183Gouda → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €183
    Vaste prijs (Comfort)
    €80
    Verschil
    −56%
  • Utrecht → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €197Utrecht → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €197
    Vaste prijs (Comfort)
    €80
    Verschil
    −59%
  • Amersfoort → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €238Amersfoort → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €238
    Vaste prijs (Comfort)
    €95
    Verschil
    −60%
  • Hilversum → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €156Hilversum → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €156
    Vaste prijs (Comfort)
    €80
    Verschil
    −48%
  • Almere → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €194Almere → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €194
    Vaste prijs (Comfort)
    €80
    Verschil
    −58%
  • Lelystad → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €262Lelystad → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €262
    Vaste prijs (Comfort)
    €125
    Verschil
    −52%
  • Apeldoorn → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €361Apeldoorn → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €361
    Vaste prijs (Comfort)
    €160
    Verschil
    −55%
  • Arnhem → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €390Arnhem → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €390
    Vaste prijs (Comfort)
    €200
    Verschil
    −48%
  • Nijmegen → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €451Nijmegen → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €451
    Vaste prijs (Comfort)
    €185
    Verschil
    −58%
  • Ede → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €357Ede → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €357
    Vaste prijs (Comfort)
    €145
    Verschil
    −59%
  • Zwolle → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €437Zwolle → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €437
    Vaste prijs (Comfort)
    €185
    Verschil
    −57%
  • Deventer → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €455Deventer → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €455
    Vaste prijs (Comfort)
    €185
    Verschil
    −59%
  • Enschede → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €632Enschede → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €632
    Vaste prijs (Comfort)
    €245
    Verschil
    −61%
  • Groningen → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €703Groningen → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €703
    Vaste prijs (Comfort)
    €250
    Verschil
    −64%
  • Leeuwarden → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €546Leeuwarden → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €546
    Vaste prijs (Comfort)
    €220
    Verschil
    −59%
  • Eindhoven → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €466Eindhoven → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €466
    Vaste prijs (Comfort)
    €215
    Verschil
    −53%
  • Tilburg → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €439Tilburg → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €439
    Vaste prijs (Comfort)
    €175
    Verschil
    −60%
  • Breda → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €411Breda → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €411
    Vaste prijs (Comfort)
    €155
    Verschil
    −62%
  • 's-Hertogenbosch → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €372's-Hertogenbosch → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €372
    Vaste prijs (Comfort)
    €150
    Verschil
    −59%
  • Roosendaal → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €440Roosendaal → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €440
    Vaste prijs (Comfort)
    €185
    Verschil
    −57%
  • Middelburg → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €538Middelburg → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €538
    Vaste prijs (Comfort)
    €210
    Verschil
    −60%
  • Maastricht → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €789Maastricht → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €789
    Vaste prijs (Comfort)
    €300
    Verschil
    −61%
  • Venlo → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €648Venlo → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €648
    Vaste prijs (Comfort)
    €265
    Verschil
    −59%
  • Zandvoort → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €108Zandvoort → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €108
    Vaste prijs (Comfort)
    €54
    Verschil
    −50%
  • Noordwijk → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €119Noordwijk → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €119
    Vaste prijs (Comfort)
    €60
    Verschil
    −49%
  • Edam-Volendam → SchipholTaximeter (wettelijk maximum): ± €175Edam-Volendam → Schiphol
    Taximeter (wettelijk maximum)
    ± €175
    Vaste prijs (Comfort)
    €80
    Verschil
    −54%

Maximumtarief 2026 berekend als €4,31 + €3,17/km + €0,52/min over de gebruikelijke reistijd buiten de spits (personenauto, bron: wetten.overheid.nl). Straattaxi's mogen minder rekenen; dit is de wettelijke bovengrens.

Zo vergelijk je vaste taxiprijzen

Zoek je op "taxi schiphol vaste prijs", vergelijk aanbieders dan altijd op de totaalprijs: zit bagage erbij, is er een nacht- of weekendtoeslag en geldt de prijs ook bij vertraging? Met een gereserveerde Schiphol-taxi tegen een scherp vast tarief weet je het bedrag vóór vertrek en word je afgezet bij de juiste vertrekhal.

Reviews over SchipholRide

Meer dan 21.341
tevreden klanten.

Al ruim 8 jaar helpen we reizigers op weg.

4,8/563 reviews op Google
“Top chauffeur, uitstekende rit!”
Francois van StolkGoogle-review
“vriendelijke gast, rijd fantastisch”
Max OlthofGoogle-review
“Excellent service for our trip from Schipol airport to Spijkenisse.”
Lees volledige review
“Excellent service for our trip from Schipol airport to Spijkenisse. Communication from the driver was excellent and we managed to arrange a earlier pick up based on his knowledge of how long the immigration queue would be. Very friendly, helpful and would highly recommend”
Siobhan SouthamGoogle-review

Veeg voor meer ervaringen

Veelgestelde vragen over taxikosten

Wat kost een taxi naar luchthaven Schiphol?

Een taxi naar luchthaven Schiphol (Schiphol Airport) kost bij SchipholRide een vast tarief vanaf €35. Voorbeelden voor de Comfort-klasse: Amsterdam €50–€55, Haarlem €48, Den Haag €80, Utrecht €80, Rotterdam €125. De exacte prijs hangt af van je adres en de voertuigklasse. Bereken hem in 30 seconden in de boekingswidget.

Wat is de goedkoopste manier om naar Schiphol te gaan?

Reis je alleen, dan is het openbaar vervoer meestal het voordeligst: de trein vanuit Amsterdam kost een paar euro per persoon. Met twee of meer personen, veel bagage of een vlucht buiten de dienstregeling verschuift dat: een taxi met vast tarief brengt je van deur tot deur, en met een taxibus vol reisgenoten is de prijs per persoon vaak voordeliger dan losse treinkaartjes plus vervoer naar het station.

Is Uber goedkoper dan een taxi naar Schiphol?

Bij weinig vraag kan Uber goedkoper zijn, maar door dynamische prijzen (surge pricing) stijgt de ritprijs juist op drukke momenten: vroege ochtenden, vakanties, regen. Een vaste prijs verandert niet meer na het boeken. Zo weet je weken van tevoren precies wat je taxi naar Schiphol kost, ongeacht drukte of file.

Wat is de goedkoopste taxi van Rotterdam naar Schiphol?

Bij SchipholRide kost een taxi van Rotterdam naar Schiphol €125 als vaste totaalprijs (Comfort, personenauto), inclusief btw en bagage. Vergelijk bij een goedkope taxi altijd de totaalprijs: is bagage inbegrepen, komt er een toeslag bij en staat de prijs echt vast? Op de taximeter mag dezelfde rit volgens de landelijke maximum taxitarieven tot zo'n €226 kosten, gerekend buiten de spits.

Hoeveel kost een taxi van Schiphol naar Amsterdam?

Een taxi van Schiphol naar Amsterdam kost €50 tot €55 (Comfort), afhankelijk van het stadsdeel. Naar het centrum betaal je €50, naar Zuid en Nieuw-West €50, naar Noord, IJburg en Zuidoost €55. De vaste prijs is in beide richtingen gelijk. Word je opgehaald, dan krijg je de ophaalplek vooraf per mail en neemt je chauffeur na de landing contact met je op. Parkeerkosten zijn inbegrepen.

Hoeveel kost een taxi voor 10 personen naar Schiphol?

In één taxi mogen maximaal 8 personen. Met 10 personen heb je dus twee voertuigen nodig, bijvoorbeeld een Van en een Comfort, of twee Vans als je veel bagage hebt. Je betaalt per voertuig de vaste ritprijs. Vanuit Amsterdam kost een Van vanaf €70 en een Comfort vanaf €50: samen vanaf €120, zo'n €12 per persoon. Een groep vanaf 9 personen plan je telefonisch via 085 060 2543, dan worden beide voertuigen in één keer ingepland.

Wat is een betrouwbare taxi naar Schiphol?

Een betrouwbare Schiphol-taxi herken je aan een afgesproken prijs die vóór de rit schriftelijk wordt bevestigd, een chauffeur die je vlucht volgt en duidelijke voorwaarden. Bij SchipholRide is dat standaard: vaste prijs vooraf, gratis vluchtmonitoring op je vluchtnummer, gratis annuleren tot 24 uur voor ophalen en 24/7 bereikbaar op 085 060 2543. SchipholRide is actief sinds 2018 en heeft op Google een gemiddelde van 4,8 op basis van 63 reviews.

Zit btw bij de prijs inbegrepen?

Ja. Je betaalt altijd de totaalprijs die je vooraf ziet, inclusief het wettelijke 9%-btw-tarief voor personenvervoer. Geen naheffingen, geen verrassingen achteraf; op je factuur staat de btw uitgesplitst.

Blijft de vaste prijs gelijk bij file of drukte?

Ja. De prijs staat vast zodra je boekt: file, omrijden, spits of vakantiedrukte veranderen er niets aan. Bij een vertraagde vlucht schuift de ophaaltijd automatisch mee. De eerste 60 minuten na landing zijn gratis. Daarna kan extra wachttijd in rekening komen als er contact is; zonder contact geldt de rit als no-show. Die zekerheid is precies het verschil met een taximeter.

Is er een nachttoeslag of weekendtoeslag bij SchipholRide?

Nee. De vaste prijs die je bij het boeken ziet, geldt 24 uur per dag en zeven dagen per week, ook in het weekend, op feestdagen en met Oud en Nieuw. Een rit om 03:00 uur kost precies hetzelfde als dezelfde rit om 14:00 uur. Er komt geen nachttoeslag, weekendtoeslag, feestdagtoeslag of drukte-opslag bij, en de prijs verandert niet door file of omrijden.

Kan ik mijn taxi naar Schiphol gratis annuleren?

Ja. Tot 24 uur voor de afgesproken ophaaltijd annuleer je gratis en krijg je het volledige bedrag terug op je rekening, geen tegoedbon. Annuleer je tussen 24 en 4 uur voor ophalen, dan krijg je 50 procent terug. Binnen 4 uur voor vertrek is er geen restitutie meer, omdat de chauffeur dan al is ingepland. Wijzigen van tijd, datum, adres of voertuigklasse is tot 24 uur voor ophalen gratis.

Wat kost een taxi per kilometer, bijvoorbeeld voor 10 of 30 km?

Op de taximeter geldt in 2026 een wettelijk maximum van €4,31 starttarief, €3,17 per kilometer en €0,52 per minuut (personenauto). Een rit van 10 km kost dan maximaal €36,01, plus €0,52 voor elke minuut dat je onderweg bent. Voor 30 km is dat €99,41 plus de minuten, en 20 minuten rijden telt €10,40 op. Taxibedrijven mogen minder vragen. Bij SchipholRide loopt er geen meter mee: je ziet vooraf een vaste prijs voor je route van of naar Schiphol, vanaf €35.

Vaste prijs per stad

Elke stad heeft een eigen pagina met de vaste prijs vooraf voor alle vier de voertuigklassen. Klap je provincie open en kies je vertrekplaats.

Drenthe

5 steden

Flevoland

6 steden

Friesland

8 steden

Gelderland

35 steden

Groningen

2 steden

Limburg

10 steden

Noord-Brabant

34 steden

Noord-Holland

74 steden

Overijssel

13 steden

Utrecht

36 steden

Zeeland

6 steden

Zuid-Holland

65 steden

Taxi naar Schiphol boeken

Wat kost jouw rit?

Vul je route in en vergelijk de vier voertuigklassen. Je ziet de vaste totaalprijs voordat je reserveert.

Liever op een aparte pagina boeken?

Vul je route in en bekijk je vaste totaalprijs. Open de boekingspagina